خرید لایسنس لایت اسپید (بهترین قیمت)

خرید لایسنس لایت اسپید ، اینتن کلود مفتخر است که خدمات فروش لایسنس های مورد نیاز برای سی پنل را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. لایت اسپید نرم افزاری قدرتمند از لحاظ عملکرد، امنیت و مقیاس پذیری بوده که با آپاچی سازگاری کامل دارد. سایت هایی که بازدید بسیار زیاد و سنگین دارند، معمولا از این وب سرور استفاده می کنند. میتوان گفت وب سرور لایت اسپید جایگزین خوبی برای آپاچی بوده و عملکردی بالا، امن و بسیار راحت دارد. این نرم افزار رایگان نبوده و برای استفاده از آن برای مدت مشخصی باید اقدام به خرید لایسنس لایت اسپید کنید. لایت اسپید مجهز به آنتی دیداس، سازگاری با هسته آپاچی، پشتیبانی از چند کانکشن به صورت همزمان، افزایش عملکرد php و …. می باشد.

اینتن کلود مفتخر است خدمات فروش لایسنس لایت اسپید را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. برای خرید لایسنس لایت اسپید به آدرس اینترنتی my.intencloud.com مراجعه نمایید و لایسنس مورد نظرتان را خرید نمایید.

لایسنس لایت اسپید

لایسنس این وب سرور شامل مکانیسم تخصیص منحصر بفردی بوده که بر طبق آن اطلاعات سرور و همینطور تعداد هسته پردازنده که برای بررسی کردن درخواست های HTTP استفاده می شوند، می باشد. بنابراین شما میتوانید احتیاجات خود از لایسنس های VPS , UltraVPS , 1~8 Core را انتخاب کرده و سفارش دهید. شما همین حالا هم میتوانید اقدام به خرید لایسنس لایت اسپید کنید.

تاریخچه وب سرور لایت اسپید

شرکت آمریکایی وب سرور لایت اسپید یکی از شرکت های قدرتمند در زمینه ارائه خدمات وب سرورها و امنیت سرورهای میزبانی وب است. این شرکت اولین بار به رهبری جورج وانگ و همراه با تیمی از مهندسان در سال 2002 افتتاح شد. این شرکت شعاری معروف داشته که میگوید خرید سخت افزار قوی تار برای برطرف کردن مشکلات کافی نیست و همینطور هزینه های سنگینی دارد. این شرکت معتقد است که اگر از وب سرور لایت اسپید استفاده کنید، میتوانید تا جایی که امکانش هست، نیاز به خرید سرور با منابع بیشتر را کمتر کنید.

لایت اسپید از چه چیزهایی پشتیبانی می کند؟

وب سرور لایت اسپید قادر به پشتیبانی از CGI, FastCGI, LSAPI, PHP, Servlet/JSP بوده و Apache compatible URL rewrite engine می باشد. از لحاظ امنیتی نیز دارای Anti-DDoS و Deny any buffer-overrun attempts است.

دیگر ویژگی های لایت اسپید

قابلیت های استثنایی
توانایی های آپاچی و پشتیبانی از .htaccess
توانایی فیلترینگ mod_security
توانایی موتور URL آپاچی

سرعت

نه برابر سرعت بیشتر از آپاچی
بهبود پنجاه درصدی عملکرد php
cgi های موثر

رابط کاربری

نصب راحت
نصب خوکار php
آپدیت خودکار
تنظیمات قالب هاست مجازی

امنیت

درخواست اعتبار سنجی http بسیار دقیق
Anti-DDoS
جلوگیری از System overloading

قابل اعتماد

بازیابی سرور از قطعی های ناگهانی
down time نزدیک به صفر در ریستارت های مطبوع