هاست پایتون چیست؟ (Python Hosting)

پایتون چیست؟

پایتون یک زبان برنامه نویسی شی گرا پویا است که با استفاده از آن می توانید انواع مختلفی از پروژه های توسعه نرم افزار را انجام دهید. پایتون برای یادگیری آسان است و دارای پشتیبانی زیادی از زبانها و ابزارهای دیگر می باشد و آن را برای تجزیه و تحلیل داده ها و ایجاد برنامه های وب در سیستم مدیریت می کند.

مزایای هاست پایتون

1- Cross Platform:

هاست پایتون به نحوی راحت تر و سریع برای یادگیری یا نوشتن کد ارائه می شود. شما می توانید آن را در سیستم عامل های مختلف مانند Windows ، Mac OS X و Linux اجرا کنید.
کتابخانه های پشتیبانی گسترده: پایتون کتابخانه استاندارد بزرگی را ارائه می دهد که شامل پروتکل های اینترنتی ، ابزارهای خدمات وب ، عملیات string و همچنین رابط های سیستم عامل است.

2-بهره وری و سرعت:

پایتون با یک رابط شی گرا طراحی شده است، شامل قابلیت های کنترل فرآیند پیشرفته و قابلیت های یکپارچه سازی و پردازش متن به همراه چارچوب تست واحد خود را فراهم می کند، بنابراین سرعت و بهره وری را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

3-نصب آسان ماژول ها:

برنامه های هاست پایتون نصب ماژول پایتون را آسان تر می کند. شما در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد نصب ماژول ها، می توانید ماژول ها را بر اساس نیاز خود آزادانه انتخاب کرده و از ارائه دهنده میزبان خود کمک فوری و در عین حال حرفه ای بگیرید.
آیا می توان Python را در یک برنامه هاست اشتراکی نصب و پیکربندی کرد؟
بله حتما. هاست اشتراکی اندازه های مختلفی دارد که همه از پایتون پشتیبانی می کنند. اگر شما آماده کنترل کامل پروژه های Python خود هستید ، تیم ما VPS بسیار قابل اعتماد در اختیار قرار می دهد که به شما امکان هاستینگ اختصاصی و دسترسی ریشه ای به سرور را برای اجرای سیستم عامل و برنامه های پایتون اختصاص می دهد.

چرا هاست اینتن کلود را انتخاب کنید؟

هاستینگ اینتن کلود بسیار کاربر پسند و انعطاف پذیر است. سه گزینه برای میزبانی پایتون در دسترس است. همچنین می توانید از هاست به سیستم عامل بالاتر میزبان VPS ارتقا دهید.
ما وظیفه تهیه نسخه پشتیبان روزانه را بر عهده داریم، اما شما همچنین می توانید با استفاده از پنل یک نسخه از کل وب سایت یا فایلهای خاص خود را بصورت دستی یا خودکار تهیه کنید. بنابراین، شما می توانید حساب کاربری، پرونده ها، ایمیل ها، کدها و موارد دیگر را در هر زمان که می خواهید بازیابی کنید.

اینتن کلود زیر مجموعه ی هلدینگ اینتن است که با بیش از 10 سال در زمینه ی طراحی سایت و سئو،خدمات هاست و سرور در فروردین 1398 فعالیت خود را آغاز کرده است.برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.