هاست دروپال چیست؟

شما در هنگام راه اندازی وب سایت جدید خود، دقت لازم را انجام می دهید تا تمام تحقیقات را در مورد گزینه های مختلف میزبانی وب خود انجام می دهید تا مطمئن شوید که قبل از خرید، انتخاب صحیحی را انجام داده اید.
اگرچه همیشه امکان تغییر به برنامه هاستینگ جدید در وجود دارد، اما اگر از روز اول انتخاب صحیح را انجام دهید، راحت تر می توانید از همان شرکت خدمات دریافت کنید.
ممکن است گزینه ای به نام هاست دروپال را پیدا کرده باشید ، و اکنون نمی دانید که این چیست؟

هاستینگ دروپال چیست؟

هاست دروپال برنامه میزبانی وب است که نوید سازگاری با سیستم مدیریت محتوا دروپال را می دهد. صدها هزار وب سایت دروپال به یک سرور وب و میزبانی وب نیاز دارند تا در سطح گسترده ای در دسترس بازدید کنندگان باشد. در جایی که دروپال چهارچوب اصلی برای ایجاد یک وب سایت را فراهم می کند، هاست دروپال جزء لازم است که آن وب سایت را در دسترس قرار می دهد.

دروپال چیست؟

دروپال یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز است که صدها هزار وب سایت را به صورت آنلاین قدرت می دهد. این امر به ویژه با توسعه دهندگان حرفه ای محبوب است و توسط وب سایت های دولتی و سازمانی که آن را برای سطح بالای امنیتی که ارائه می دهند ، استفاده می شوند.
هسته دروپال – چارچوب اصلی ارائه شده از آن شامل اصلی ترین ویژگی ها و کارایی های مشترک در سیستم های مدیریت محتوا است و می تواند به عنوان پایه و اساس برای هر نوع وب سایت کار کند. تا زمانی که شما یا شخصی که استخدام کرده اید مهارت اجرای یک وب سایت دروپال را دارید ، می توانید تقریباً در مورد هر کاری با وب سایت خود که می خواستید انجام دهید.

دروپال چگونه با سایر سیستم های مدیریت محتوا کار می کند؟

دروپال یکی از سه سیستم محبوب مدیریت محتوا است که جوملا و وردپرس در محبوبیت بالاتری قرار دارند. دلیل اینکه این دو به نسبت دروپال در بازار بیشتر به گوش میخورند و برای هر کسی که با بازار CMS آشنا است کاملاً واضح است: استفاده از دروپال سخت تر است.
وردپرس و جوملا برای مبتدیان با تجربه محدود در ساخت یا نگهداری وب سایت ها قابل دسترسی است. آنها گزینه های نرم افزاری هستند که به روزرسانی وب سایت را تقریباً همه در دست دارند. از طرف دیگر دروپال بیشتر توسط توسعه دهندگان حرفه ای استفاده می شود که با مهارت های طراحی وب برای شروع به سراغ آن می آیند.
دروپال برای یادگیری و استفاده بیشتر به کار بیشتری نیاز دارد ، اما مبادله ای که قابل توجه است: انعطاف پذیری و قدرت بیشتری را نیز فراهم می کند. هرکسی که برنامه های خاص یا پیچیده برای وب سایت دارد، به یک راه حل نیاز دارد که بتواند دید خود را به واقعیت تبدیل کند و دروپال نسبت به سایر گزینه های برتر CMS برای این امر بهتر است.

استفاده از دروپال برای چه افرادی توصیه می شود؟

دروپال بیشتر مورد استفاده شرکت ها و سازمان هایی است که:

-از توسعه دهندگان حرفه ای برای کارمندان خود استفاده کنید.
-اگر نسبت به امنیت اهمیت می دهید.
-نیازهای پیچیده و خاصی داشته باشید
در بیشتر موارد، مشاغل کوچک یا اشخاصی که قصد ایجاد یک وب سایت نسبتاً اساسی را دارند، استفاده از وردپرس یا جوملا مناسب تر خواهد بود. اما شرکت های بنگاه اقتصادی و نهادهای دولتی که نیازهای پیشرفته تری دارند و بودجه لازم جهت استخدام استعداد مناسب برای تحقق پتانسیل بالقوه دروپال را دارند می توانند از انعطاف پذیری بیشتر و سطح بالاتر امنیتی که ارائه می دهد بهره مند شوند.

مزایای برنامه های هاستینگ دروپال

انتخاب بهترین CMS برای وب سایت شما، اولین گام مهم در ساخت وب سایت است. اگر تصمیم دارید از Drupal برای ساختن وب سایت استفاده کنید، هنوز لازم است که یک برنامه میزبانی وب را بصورت جداگانه خریداری کنید.
بیشتر برنامه های میزبانی وب که در نظر دارید برای یک وب سایت دروپال کار می کنند، اما می توانید از جستجوی برنامه میزبانی وب برنامه ای که از دروپال پشتیبانی می کند ، بهره مند شوید.
در اینجا چند دلیل خوب برای استفاده اختصاصی از هاستینگ دروپال آورده شده است.

1- نصب آسان هاستینگ دروپال

کار با هاست دروپال مهارت لازم دارد، اما اضافه کردن یک سایت دروپال به حساب میزبانی وب شما نیاز به دانش و مهارت زیادی ندارد. یک نصب برنامه هاستینگ دروپال با یک کلیک می تواند طی چند دقیقه انجام به راحتی انجام شود.
شاید لازم باشد برای برخی از سایر به روزرسانی ها و مشخصات خاص مورد نظر خود برای وب سایت، توسعه دهندگان را استخدام کنید، اما پیوند دادن CMS شما به برنامه میزبانی وب شما چیزی است که هر کسی در تیم شما به همان اندازه قادر به انجام کار در طی چند دقیقه با میزبانی دروپال خواهد بود.

2- هیچ هزینه ای برای افزودن دروپال به حساب میزبانی وب ندارید.

از آنجا که بستر هاست دروپال منبع باز است، استفاده از آن رایگان است. شما به احتمال زیاد برای توسعه دهنده هایی که برای آن استخدام کرده اید پرداخت می کنید و باید برای برنامه میزبانی وب خود هزینه بپردازید. اما با یک برنامه میزبانی دروپال، می توانید از یک هزینه دیگر جلوگیری کنید، زیرا مطمئناً می دانید که استفاده از دروپال با حساب میزبانی وب خود باعث ایجاد هزینه های اضافی نمی شود.

3- تضمین سازگاری

یکی از بزرگترین نگرانی های عصر تکنولوژی، در رابطه با سازگاری دو محصول فناوری است که با یکدیگر سازگار نباشند. پس از ایجاد پول و منابع برای ایجاد وب سایت در دروپال ، قطعاً نمی خواهید با برنامه میزبانی وب مورد نظر خود با مشکلات سازگاری روبرو شوید.
وقتی با انتخاب یک نقشه میزبانی وب که در Drupal تخصص دارد ، شروع می کنید ، با اطمینان کامل می دانید که برنامه میزبانی وب شما با سایت دروپال شما به خوبی کار خواهد کرد.

4- شما برای پشتیبانی دو منبع مفید دارید.

دروپال یک اجتماع بزرگ و ماهر به معنای کتابخانه عظیمی از ماژول ها و افزونه ها است – بسیاری از آنها به صورت رایگان در دسترس قرار دارند. اما همچنین به معنای دسترسی به افراد زیادی است که مایل به ارائه پشتیبانی و راهنمایی در مورد استفاده از دروپال هستند.
انتخاب دروپال شما را به سمت این جامعه پر رونق سوق می دهد، اما انتخاب یک برنامه میزبانی خوب دروپال همچنین به شما کمک می کند تا به یک تیم مفید ارائه دهنده پشتیبانی مشتری دسترسی داشته باشید. در حالی که متخصصان خدمات مشتری می توانند در مورد تعداد زیادی از موضوعات یا سؤالاتی که هنگام کار در وب سایت خود با آنها روبرو می شوید ، اطلاعات مفیدی را ارائه دهند.

اینتن کلود زیر مجموعه ی هلدینگ اینتن است که با بیش از 10 سال در زمینه ی طراحی سایت و سئو،خدمات هاست و سرور در فروردین 1398 فعالیت خود را آغاز کرده است.برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.