ثبت دامنه info. ارزان

دامنه info. چیست؟

نام وب .info یک gTLD (دامنه سطح بالا) و یک کد اینترنتی برای اطلاعات است. امروزه چهارمین محبوب ترین gTLD (دامنه سطح بالای عمومی) است که در اینترنت استفاده می شود. پسوند .info دارای بیش از 6،926،617 ثبت نام است. این بدان معنی است که افراد این نام دامنه را دوست دارند و به آن اعتماد دارند.
این دامنه به کاربران اینترنت می گوید شما یک منبع اطلاعاتی مطمئن و مقیاس پذیر بصورت آنلاین هستید. این دامنه با اشتیاق توسط برند های کوچک و بزرگ اتخاذ می شود که خود را در یک نام تجاری در دسترس و مفید ایجاد می کنند. اصطلاح اطلاعات در سراسر جهان مشهور است و در بسیاری از قاره ها و زبان ها به رسمیت شناخته شده است ، و این امر گزینه طبیعی برای مشاغل مستقر در اینترنت است.
این دامنه همه کاره است و جلب توجه می کند و باعث تقویت جدی برای برند شخصی و حرفه ای شما می شود.
نام دامنه .info کوتاه ، حرفه ای و به یاد ماندنی است که به شما در بهبود رتبه موتور جستجو با کلمات کلیدی به طور مستقیم در URL کمک می کند. شکی نیست که شخصی که یک موضوع را به صورت آنلاین تحقیق می کند ، بیشتر احتمال دارد روی پیوندی که کلمه کلیدی .info را در نام دامنه دارد کلیک کند و این یک پیروزی بزرگ است!

چه کسی می تواند دامنه .info را ثبت کند؟

هر فرد یا شرکتی مجاز است که پسوند .info را ثبت می کند.

چرا انتخاب نام دامنه با پسوند .info خوب است؟

امروزه افراد به صورت آنلاین به دنبال اطلاعات هستند. اگر می خواهید برخی از اطلاعات را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید ، یک دامنه .info می تواند برای وب سایت شما ایده آل باشد. معنی کلمه “اطلاعات” در چندین زبان قابل درک است و برای ثبت نام توسط هر کسی باز است. در .info gTLD (دامنه سطح بالا عمومی) زبان اصلی مورد استفاده انگلیسی است. انگلیسی اولین زبان پر کاربرد وب سایت در جهان است ، اما می توانید از هر زبان دیگری نیز استفاده کنید. ثبت نام این دامنه فرصتی برای برقراری ارتباط اطلاعات در سراسر جهان با افرادی است که به دنبال آن هستند.
از چه نوع کاراکتری می توان در یک نام دامنه استفاده کرد و تا چه مدت می تواند باشد؟

معیارهای اصلی یک نام وب:

تنها کاراکتر های معتبر برای دامنه .info حروف انگلیسی ، اعداد و خط تیره (-) هستند.
یک نام وب باید با یک حرف یا یک شماره شروع شود و با یک نام یا یک شماره پایان یابد.
Hyphen ها نمی توانند نام دامنه شما را شروع یا پایان دهند.
سایر کاراکتر های خاص ، فضاها یا صوت های تأکید شده (مانند à ، é ، ò ،) مجاز نیستند.
برای دامنه ثبت شده .info حد کاراکتر بین 3 تا 63 نوع است.
اگر از معیارهای فوق پیروی نکنید ، نمی توانید نام وب خود را ثبت کنید.

چه کسی از دامنه .info استفاده می کند؟

اگرچه پسوند دامنه .info در ابتدا برای وب سایت های آموزنده در نظر گرفته شده بود ، اما استفاده از آن به زودی گسترش یافت تا کاربردهای دیگری را در بر بگیرد. می توان آن را آزادانه به عنوان جایگزینی برای .com و gTLD های ثبت شده باقیمانده استفاده کرد.

اگر شرایط زیر را داشته باشید، ممکن است بخواهید دامنه .info را ثبت کنید:

سایت شما همه چیز در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات ، مشخصات محصول یا تحقیق است
نسخه .com نام شما گرفته شده است ، اما نسخه .info در دسترس است
شما می خواهید سایت تجاری خود را با یک سایت اطلاع رسانی تکمیل کنید
شما می خواهید با مشتریان بین المللی ارتباط برقرار کنید
شما باید از برند خود محافظت کنید
کاربران اینترنت به نام های دامنه جذب می شوند که می توانند آنها را بفهمند و به خاطر بسپارند. پسوند دامنه .info نمونه ای کامل از این نوع دامنه است.
با توجه به محبوبیت موجود در .info ، ما هر شخصی را تشویق می کنیم که سریعاً دامنه را خریداری کند.
در این خصوص تخفیف ویژه ای برای ثبت دامنه .info ارزان توسط تیم اینتن کلود در نظر گرفته شده است که می توانید با خیالی آسوده و با بهترین هزینه ها دامنه ی مدنظر خود را خریداری نمایید.