اصول انتخاب هاست یا شرکت هاستینگ مناسب

فضای میزبانی و یا اصطلاحا هاست، یکی از اجزای جدایی ناپذیر در طراحی و خرید سایت های مختلف بوده و اصول انتخاب هاست و یک هاستینگ معتبر، از قوانین ویژه ای تبعیت می نماید. انتخاب یک هاستینگ مناسب و حرفه ای، تاثیر بسیار زیادی در افزایش تعداد فاکتورهای موثر در کیفیت سایت راه اندازی شده داشته و پاسخگوی بسیاری از نیازهای کاربران و مسئولین رتبه اول سایت خواهد بود. در این مقاله به بررسی عوامل بسیار مهم در انتخاب یک هاستینگ شایسته پرداخته و راهنمای جامعی در این خصوص در اختیار شما قرار خواهیم داد.

هاست و یا فضای میزبانی چیست؟

هاست از جمله سرویس های خدماتی ارائه شده توسط شرکت های هاستینگ است که در آن، تمامی اطلاعات، داده ها و فایل های مورد نظر در وب سایت شما بارگذاری خواهد شد. هاست به دو شکل لینوکس و ویندوز با قابلیت پشتیبانی از دو زبان مختلف برنامه نویسی در دنیای دیجیتال امروزی موجود بوده و اصول انتخاب هاست و یک هاستینگ مناسب، به شرح زیر است.

اصول انتخاب هاست یا شرکت هاستینگ مناسب 

آشنایی با اصول انتخاب هاست و هاستینگ مناسب

همان طور که پیشتر نیز گفته شد، استفاده از یک هاست مناسب و حرفه ای، احتیاج به انتخاب یک شرکت معتبر هاستینگ داشته و در صورت داشتن قابلیت هایی مانند تامین سرعت، امنیت و پاسخگویی مناسب به نیاز کاربران، از شرکت های هاستینگ معتبر و قابل اعتماد به شمار می آید. توصیه می شود در انتخاب یک هاستینگ مناسب و ارائه هاست معتبر در زمینه های متفاوت، به موارد زیر توجه نمایید.

تحقیق در خصوص اعتبار هاستینگ

اعتبار شرکت هاستینگ، نخستین اصل از اصول انتخاب هاست بوده و نیازمند تحقیق در این زمینه می باشد. اعتبار شرکت هاستینگ به معنای پایبندی به تعهدات اجرایی از جمله پشتیبانی سرعت و امنیت سایت، استفاده از سیستم های خدماتی نوین و به روز رسانی شده و داشتن یک تیم مجرب و با سابقه در این زمینه می باشد.

توجه به امنیت سرور هاست

بحث امنیت و پیشگیری از حملات سایبری، یکی از مهمترین فاکتورهای قابل توجه در انتخاب و تهیه یک هاستینگ معتبر می باشد. پیشگیری از تهدیدهای مختلف امنیتی، به ویژه در سایت های مجهز به سامانه پرداخت، از اصول انتخاب هاست بوده و توصیه می شود هنگام تهیه هاست به ویژگی های امنیتی این سیستم در حیطه نرم افزاری و فیزیکی توجه کافی را لحاظ نمایید.

اصول انتخاب هاست یا شرکت هاستینگ مناسب 

قابلیت ارائه پلن های مختلف

یکی از ضروری ترین اصول انتخاب هاست و هاستینگ معتبر، توانایی ارائه پلن های متنوع در زمینه های مختلف بوده و نشان دهنده توان بالای این شرکت در پوشش نیازهای مختلف متقاضیان و کاربران می باشد. قابلیت ارتقاء هاستینگ و ارائه منابع بیشتر در زمان نیاز کاربر، اصل بسیار مهمی در انتخاب یک شرکت مناسب و معتبر بوده و نیاز به تغییرات ایجاد شده در آینده را مرتفع خواهد نمود.

پشتیبانی و خدمات مشتریان از اصول انتخاب هاست چیست؟

یکی از عمومی ترین اصول انتخاب هاست و شرکت هاستینگ معتبر، توجه به پشتیبانی و خدمات ارائه شده پس از فروش هاست مورد نظر است. این ویژگی در نظر عموم مردم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و یکی از رموز موفقیت شرکت های هاستینگ به شمار می آید. پاسخگویی ۲۴ ساعته به سوالات مشتریان و کاربران، رعایت ادب و احترام، ارائه راه حل های کاربردی و متناسب با مشکلات ایجاد شده و از همه مهمتر امکان ایجاد برقراری ارتباط با مشتریان از طریق تلفن های تماس، سیستم چت آنلاین و ایمیل از مهمترین خدمات پشتیبانی در یک شرکت هاستینگ معتبر و قابل اعتماد به شمار می آید.

اصول انتخاب هاست یا شرکت هاستینگ مناسب 

توجه به سازگاری هاست با زبان برنامه نویسی سایت مورد نظر

توصیه می شود در اصول انتخاب هاست، به زبان برنامه نویسی سایت خود توجه داشته و پس از کسب اطلاعات و مشاوره با افراد متخصص و واحد پشتیبانی شرکت های هاستینگ، نسخه هاست پشتیبان از زبان برنامه نویسی سایت خود را انتخاب و خریداری نمایید. در این خصوص دو مدل از هاست های پشتیبان توسط شرکت های هاستینگ ارائه گردیده و متناسب با زبان برنامه نویسی طراحی سایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

شرکت هاستینگ اینتن کلود

هاستینگ اینتن کلود یکی از شرکت های معتبر در زمینه خدمات اینترنتی بوده و دارای سرویس های ارائه هاست، سرور مجازی، سرور اختصاصی و ثبت دامنه ارزان برای کاربران اینترنتی می باشد. شرکت تمامی ویژگی های ذکر شده در خصوص اصول انتخاب هاست هاستینگ معتبر را دارا بوده و با محوریت کسب رضایت و اعتماد کاربران با استفاده از یک تیم متخصص و مجرب به فعالیت خود در این زمینه ادامه می‌دهد. این شرکت شناخته شده دارای قابلیت ارائه پنل های مختلف در زمینه های متفاوت بوده و به شکل شبانه روزی پاسخگوی سوالات مختلف کاربران خود خواهد بود.برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

اصول انتخاب هاست یا شرکت هاستینگ مناسب